Entegrapi Kapsamlı Entegrasyon

Entegrapi piyasada lider pazaryerleri, kargolar ve muhasebe programları ile entegre olmanıza olanak sağlar. Tüm e-ticaret operasyonlarınızı tek bir yerden gerçekleştirme olanağı sunar.

Kolay Kurulum

Kolay Kurulum

Entegrapi'nin gelişmiş kurulum modülü ile adım adım ve kolay bir şekilde ürünlerinizi entegre edebilirsiniz. Anlık olarak Entegrapi size ürün durumlarınız hakkında bilgi verir.


Kargo & Sipariş Çıktısı

Kargo ve sipariş çıktılarınızı ister tek tek ister toplu olarak yazdırabilirsiniz. Pazaryerlerindeki kargo barkod numaraları otomatik olarak indirilerek kargo çıktınıza veya faturanıza eklenir.

Kargo Sipariş Çıktısı

Pazaryeri Fiyat Motoru

Pazaryeri Fiyat Motoru

Ürün bazlı olarak, rakiplerinizin pazaryerlerindeki fiyatlarını inceleyebilir, Fiyat Motoru sayesinde fiyatlarınızı otomatik güncelleyebilirsiniz. Belirlediğiniz alt limite kadar fiyatlarınızda otomatik olarak indirim yapabilirsiniz. Fiyat motoru katalog ürünler üzerinden rakip ürünleri kendisi belirler ama dilerseniz rakip ürünleri tek tek kendiniz belirleyebilirsiniz.


Çift Taraflı Entegrasyon

Entegrapi çift taraflı çalışır. Bir pazaryerinde bulunan ürünlerinizi kolayca Entegrapi'ye indirip diğer pazaryerlerine gönderebilirsiniz. Ya da dışarıdan aldığınız bir xml'i Entegrapi'ye yükleyip diğer yerlere gönderebilirsiniz.

Çift Taraflı Senkrınizasyon

Kategori veya Ürün Bazlı Eşleme

Kategori veya Ürün Bazlı Entegrasyon

Entegrapi'den ürünlerinizi ister tek tek isterseniz kategori bazlı ayarlamalar ile pazaryerlerine gönderebilirsiniz. Örneğin bir kategori altındaki tüm ürünlere fiyat artırımı uygulayabilirsiniz ya da sistemde yer alan bir kategoriniz + ile aktarırken, diğer kategorinizi %10 ile aktarabilirsiniz.


Manuel Sipariş

Manuel sipariş özelliği ile telefon veya sosyal medyadan kolayca sipariş alabilirsiniz. Panel üzerinden müşteri bilgilerinizi kaydederek ödeme linki oluşturabilir müşterilerinize bu linki göndererek ödeme alabilirsiniz.

Manuel Sipariş

Dolar / Euro Fiyatlama Sistemi

Dolar / Euro Fiyat Sistemi

Entegrapi'ye ürünlerinizi dolar veya euro bazlı girebilirsiniz. Entegrapi Merkez Bankası'ndan aldığı fiyatları ile ürününüzü TL'ye çevirerek pazaryerlerine gönderir.


Detaylı Raporlama

Hangi pazaryerinden ne kadar satış yapmışsınız, en çok satan ürünleriniz gibi istatistiksel bilgileri raporlayabilirsiniz.

Detaylı Raporlama

Paket Ürün Oluşturabilme

Entegrapi'nin "Paket Ürün Oluşturma" modülü sayesinde sistemde yer alan ürünlerden paket ürünler oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz ürünler için otomatik olarak kolajlar oluşturabilirsiniz. Paket ürün satıldığında stoklar ayrı ayrı düşülür.


Gelişmiş E-Ticaret Sistemi

Entegrapi Pobol Eti ile tam entegre çalışır. Pazaryerlerinde bulunan ürünlerinizi Entegrapi'ye yükleyerek kolaylıkla kendi e-ticaret sitenizi oluşturabilirsiniz.

Gelişmiş E-Ticaret Sistemi

E-Mail SMS Entegrasyonu

E-Mail ve SMS Entegrasyonu

Entegrapi E-Mail ve SMS entegrasyonu ile dilerseniz tüm süreçlerde müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz.


Detaylı Loglama

Entegrasyon ile ilgili detaylı bir rapor alabilirsiniz. Hangi ürünleriniz tam eşleşme sağladı, eşleşme neden gerçekleşmedi gibi soruların tam karşılığını Entegrapi size raporlar ve sizi yönlendirir.

Detaylı Loglama

Fatura Yönetimi

Fatura Yönetimi

Entegrapi'de bulunan fatura özelliği ile faturalarınızı Entegrapi üzerinden kesebilirsiniz.


Hızlı Satış Modülü

Yazarkasa veya POS sistemleri kullanmak yerine yazılım üzerinden kasa satışlarını takip etmek isteyen müşteriler için geliştirilmiş ve dokunmatik ekran kullanımına göre tasarlanmış bir modüldür. Satış faturalarınızı sadece barkod okutarak ve kısa yol tuşları ile yapabilirsiniz.

Detaylı Loglama