Hakkımızda

2011 yılında kurulan Pobol Software Solutions, Ankara merkezli bir web tasarım ve yazılım firmasıdır. Web tasarımı ve Web yazılımları konusunda uzman kadromuz, yazdığı masaüstü yazılımlar ve start-up'lar ile de kalitesini kanıtlamıştır.

Spesifik ürünleri ile sektörde üst sıralarda yer alan firmamız bu liderliği sürdürebilmek için sürekli çalışmaktadır.

Vizyon olarak, yazılım sektöründe ülkemizin dünyaca tanınan bir marka olması konusunda kendine düşen görevi yerine getirmek, Dünya'nın yazılım konusunda saygın firmaları arasında yer almaktır.

Misyonumuz, sürekli ve hızla gelişen teknolojiyi takip ederek bir adım önde olmak, gelişimini müşterilerine fayda sağlayacak bir araca dönüştürmek ve yenilikçi gücünü ülkesinin yazılım sektörü için harcamaktır.

Bu bilgi ve birikimle 2014 yılında e-ticaret yazılımının temelini atan firmamız, yazılımını sürekli geliştirmektedir. 2019 yılında e-ticaret sisteminin içinde yer alan entegrasyonları farklı kesimlere ulaşabilmeleri için ENTEGRAPİ altında toplamıştır.

Sektörü sürekli yakından takip eden firmamız, haftalık ve aylık periyotlarda çıkardığı güncellemelerle Entegrapi'yi sürekli güncel tutar.