Entegrapi'de bulunan istatistikler sayfaları ile genel sipariş, pazaryeri sipariş,  ürün ve üye bazlı istatistiklere erişebilirsiniz.

İstatistik sayfalarına ulaşmak için sol menüde yere alan "İstatistikler" menüsüne tıklayın. Açılan alt menülerden incelemek istediğiniz istatistikleri seçin.

Sipariş İstatistikleri

Sipariş istatistiklerini tarih bazlı olarak inceleyebilirsiniz. Tarih filtresi alanında seçtiğiniz aralığa göre toplam sipariş tutarı ve adetine göre grafikler otomatik olarak oluşturulacaktır.

Sipariş İstatistikleriSipariş İstatistikleri

Pazaryeri Sipariş İstatistikleri

Pazaryeri sipariş istatistiklerini tarih bazlı olarak inceleyebilirsiniz. Tarih filtresi alanında seçtiğiniz aralığa göre toplam sipariş tutarı ve adetine göre grafikler otomatik olarak oluşturulacaktır.

Sipariş İstatistikleri

Sol tarafta yer alan pazaryerlerinin üzerine tıklayarak grafikten çıkartabilirsiniz.

Ürün İstatistikleri

Ürün istatistiklerini kullanarak ürün performansı istatistiğini inceleyebilirsiniz. Hangi üründen kaç tane satıldığını kolayca görebilirsiniz.

Sipariş İstatistikleri

Üye İstatistikleri

Üyelerinizin sipariş performansınızı inceleyebildiğiniz sayfadır.  Tutar Bakımından En Çok Sipariş Veren Üyeler , En Çok Sipariş Veren Üyeler başlığında iki adet grafik bulunmaktadır.

Bu bilgiler yardımcı oldu mu ?

İlgili Makaleler