Entegrapi mantık olarak kendisine tanımlanan bilgileri otomatik olarak pazaryerine göndermek ve pazaryerleri ile kendini eşleştirmek üzerine kurgulanmıştır. 

Entegrapi'de bulunan robotlar belirli sürelerde otomatik olarak çalışmaktadır. Otomatik olarak çalışan robotlar ve süreleri aşağıda belirtilmiştir.

Unutmayın ki entegrapi veya herhangi bir entegrasyon sistemi kullandığınızda (eğer default ayarları kullanırsanız) pazaryeri panellerinde yaptığınız değişiklikler bir süre sonra Entegrapi tarafından Entegrapi de olan bilgilerle değiştirilecektir. 

Entegrapi eğer herhangi bir nedenden dolayı güncelleme işlemini yapamazsa bir sonraki periyoda yarım kalan işlerini tekrar sıraya alır ve yeniden işler.

Fiyat Stok Güncelleme

Entegrapi 30 dakikada bir tüm ürünleri inceleyerek eğer fiyat veya stok miktarında bir değişiklik var ise tüm pazaryerlerine bu değişiklikleri yansıtır. 

Siparişleri Kontrol Etme

Entegrapi 15 dakikada bir tüm pazaryerlerindeki siparişleri kontrol ederek siparişler bölümüne ekler.

Yeni Ürünleri Gönderme

Entegrapi 4 saatte bir yeni eklenen ürünleri pazaryerlerine gönderir.

Güncellenen Ürünler

Ürün üzerinde yapmış olduğunuz fotoğraf, marka, kategori, ürün detayı gibi ürün kartında yer alan bilgileri 4 saatte bir kontrol ederek pazaryerine gönderir.

Ticari Entegrasyon Eşleştirmeleri

Eğer bir ticari entegrasyon kullanıyorsanız Entegrapi ERP programınızla 2 saatte bir kendini eşler.

Fiyat Motoru

Ürün üzerinde eğer fiyat motoru kurulu ise sistem 30 dakikada bir ürünü kontrol ederek belirtilen şartlar doğrultusunda ürünün fiyatını günceller.

Bu bilgiler yardımcı oldu mu ?

İlgili Makaleler