Ürün listesi üzerinde kolayca yapabileceğiniz ürün bazlı işlemler bulunmaktadır. "Gönder" işlemi direk satır üzerinde bulunurken diğer işlemler liste satırının en sağında bulunan "İşlemler" butonuna altında bulunur.

Ürünü Pazaryerine Gönderme

Bunlardan biri ürünü pazaryerine gönderme işlemidir. Herhangi bir sebepten dolayı eşleşmemiş veya yaptığınız güncellemenin pazaryerinde en kısa sürede uygulanması istemeniz durumunda bu butona basarak ürününüzü tekil olarak pazaryerine gönderebilirsiniz.

Ürünü Pazaryerine Gönderme

Ürün Bilgisi

Bu butona basarak ürününüzün tüm pazaryerlerindeki anlık durumunu görüntüleyebilirsiniz. "Ürüne Git" butonunu kullanarak ürünün pazaryerindeki sayfasına ulaşabilirsiniz.

Ürünü Pazaryerine Gönderme

Pazaryeri Şablonu Güncelle (Ürün Bazlı Şablon Oluşturma)

Bu işlem sayesinde ürün bazlı şablon oluşturabilirsiniz. Butona tıkladığınızda geçerli olan şablon bilgileri otomatik olarak gelecektir. Bu alanları güncellemeniz durumunda ürün'e özel yeni bir şablon oluşturulup kaydedilecektir.

Ürünü Pazaryerine Gönderme

Fiyat Analizi

Fiyat analizi özelliği sayesinde ürününüzün tüm pazaryerlerindeki rakip satıcılara ait fiyatlarını görebilirsiniz. Fiyat analizi hakkında detaylı bilgiye burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Fiyat Motoru

Entegrapi'nin en güzel özelliklerinden biri olan "Fiyat Motoru" sayesinde rakiplerinizle rekabetiniz  kolaylaşır. Fiyat motoru hakkında detaylı bilgiye burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ürünü Pazaryerine Gönderme

Pazaryerinde Göster

Bu butonu kullanarak ürününüzün ilgili pazaryerindeki sayfasını kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. 

Manuel Eşleştirme Yap

Herhangi bir sebepten dolayı eşleştirme sağlayamıyorsanız bu alanı kullanarak manuel eşleştirme yapabilirsiniz. Açılan ekranda ürüne ait pazaryeri ID sini girmeniz durumunda eşleştirme gerçekleştirilmiş olur.

Ürünü Pazaryerine Gönderme

Pazaryeri Eşleştirmesini Kaldır

Bu seçeneği kullanarak Entegrapi de bulunan ürünün pazaryeri ile olan eşleştirmesini kaldırabilirsiniz. Eşleştirmesi kaldırılan ürünü yeniden eşleştirmek için "GÖNDER" butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Pazaryerinde Ürünü Sil

Bu işlemi yaptığınızda ürününüzü ilgili pazaryerinden kaldırmış olursunuz. Pazaryeri panelinde yaptığınız ürün silme işlemi ile aynıdır. 

İşlem Log

Ürüne ait özel log kayıtlarını listelemenize yarar. Bu butonu kullanarak ürününüzün entegrasyonu hakkında son bilgilere ulaşabilirsiniz. Özellikle ürününüzün eşleşmemesi durumunda "Neden Eşleşmedi" sorusunun yanıtını işlem log sayesinde öğrenebilirsiniz.

Bu bilgiler yardımcı oldu mu ?

İlgili Makaleler