Ürünleri pazaryerine gönderebilmeniz veya eşleştirebilmeniz için üç şartı sağlamanız gerekmektedir. Bu şartlar;

  1. Ürününüzün pazaryerleri ürün entegrasyon durumu en az bir pazaryeri için aktif olmalıdır. Ürün entegrasyon durumunu nereden değiştirebileceğinizi öğrenmek için "Ürün Yönetimi" veya "Ürün Entegrasyon Durumları" sayfamızı ziyaret edin.
  2. Ürünün bulunduğu kategorinin kategori eşleştirmesinin yapılmış olması gerekir. Kategori eşleştirmeleri hakkında bilgi almak için lütfen "Kategori Eşleştirmeleri" sayfamızı ziyaret edin.
  3. Ürününüzde kategori veya ürün bazlı şablon şablon tanımı olmalıdır.

Eğer yukarıdaki işlemleri tamamladıysanız ürününüzü pazaryerlerine gönderebilirsiniz.

Ürünleri Toplu Olarak Pazaryerine Gönderme

Genel grid ekranında bulunan "Genel İşlemler" menüsünün altındaki toplu işlemler linkine tıklayarak ürünlerinizi toplu olarak pazaryerine gönderebilirsiniz.

Bu işlemi başlatarak Entegrapi'de bulunan tüm ürünleri toplu olarak pazaryerine gönderebilirsiniz. Butona bastığınızda işlem 5 dakika içinde başlar ve gönderdiğiniz ürünler arasında güncellenenler varsa Entegrapi pazaryerindeki ürünlerinizi günceller. Yeni eklediğiniz ürünler varsa eklediğiniz ürünleri pazaryerine toplu olarak gönderir.

Entegrapi ürünlerinizi her 4 saatte bir kontrol ederek eğer ürün üzerinde bir güncelleme varsa (İsim, Fotoğraf Açıklama, Marka) veya yeni bir ürün eklenmişse otomatik olarak gönderir.

Ürünleri Manuel Olarak Gönderme

Ürünlerinizi iki şekilde manuel olarak gönderebilirsiniz.

Genel grid ekranı üzerinde "İşlemler Sütununda" bulunan gönder butonunu kullanarak ürününüzü eş zamanlı güncelleyebilirsiniz. 

Ürün listesi ekranında güncellenecek ürünleri seçerek toplu olarak güncellemede yapabilirsiniz.

Bu bilgiler yardımcı oldu mu ?

İlgili Makaleler